Podziel sie!

logo_DIVA_banerDIVA Dance Studio
ul. Wawrzyniaka 39, Poznań
www.divadancestudio.pl
numer kontaktowy - 605 12 12 62

 

 

Każdy trening ma charakter kameralny, na sali ćwiczy razem maksymalnie 6 dziewczyn, a siódmą uczestniczką jest instruktorka. Rozpoczyna się on rozgrzewką i stretchingiem.  Dzięki temu stopniowo i w sposób kontrolowany rozciągasz mięśnie, jednocześnie je wzmacniając i przygotowując do dalszego wysiłku. Następnie uczysz się układu tanecznego, obrotów i elementów akrobatyki, dostosowanych do poziomu nauki oraz indywidualnych umiejętności.

Pole Dance DivaPodczas treningu wykonywane są ćwiczenia fitness budujące siłę i poprawiające kondycję. Dzięki nim szybko zauważycie pierwsze efekty oraz ukształtujecie piękną sylwetkę. Ostatnia część treningu przeznaczona jest na wyciszenie. - Dzięki relaksującemu programowi, który zostawiamy na sam koniec, odpoczniecie po wysiłku - mówi instruktorka. Dodatkowo, jeśli są to Wasze pierwsze zajęcia, instruktorka wykona pokaz taneczny, aby pokazać Wam piękno Pole Dance oraz wachlarz możliwości, jaki on oferuje.
-To nasze klientki decydują, ile czasu są w stanie poświęcić na zajęcia - komentuje jedna z instruktorek.

Zajęcia, na które szkoła zaprasza:

POLE DANCE - to 1,5 godzinne zajęcia, które łączą w sobie naukę tańca na rurze z fitnessem. Każdy trening rozpoczyna się rozgrzewką i stretching'iem. Następnie, przez godzinę uczycie się układów tanecznych, obrotów i elementów akrobatyki. Wykonujesz ćwiczenia fitness budujące siłę i poprawiające kondycję, pomagające ukształtować piękną sylwetkę. Ostatnia część treningu przeznaczona jest na ćwiczenia wyciszające i pokaz taneczny, specjalnie dla nowych kursantek.

PURE POLE - czyli esencja tańca na rurze. Godzinny seans, bez treningu fitness jak w zajęciach POLE DANCE. Stworzone zostały specjalnie dla osób, które na trening mogą poświęcić godzinę. Składa się z energetyzującej rozgrzewki i stretchingu, nauki choreografii i poszczególnych elementów, obrotów, figur i chwytów.

LADIES' NIGHT, czyli wieczór panieński w DIVA Dance Studio
Przyszłe Panny Młode zapraszamy wraz ze świtą, na wyjątkowy wieczór panieński.
Zajęcia trwają 120 minut i są doskonałym wstępem do innych atrakcji, jakie przyjaciółki lub rodzina szykują z okazji zamążpójścia. Przyszłą Pannę Młodą, czyli naszego gościa honorowego, zapraszamy BEZPŁATNIE. Cena dla pozostałych uczestniczek to 100 złotych. Dodatkowo każda z Was otrzyma miły upominek od naszego Studia, a dla Panny Młodej przygotujemy szczególną niespodziankę! Scenariusz zajęć zostanie przygotowany specjalnie dla Was - możliwości są nieograniczone! Podstawy tańca na rurze, elementy lap dance i strip tease, nauka kroków, którymi zabłyśniecie na parkiecie - to tylko niektóre nasze propozycje. Szkoła gwarantuje fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia, a wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorek.

diva dance studioDodatkowo pomoże zarezerwować miejsce dla Waszej świty w wybranym klubie na terenie Poznania. Macie ochotę dojechać na miejsce w luksusowej limuzynie? Zlećcie wynajęcie auta DIVIE, a Wam pozostanie jedynie cieszyć się urokami pakietu LADIES' NIGHT!

Oferta pokazowa DIVA Dance Studio.

Pokazy Pole Dance należą do jednych z najbardziej widowiskowych spektakli tanecznych. Dzięki swojej kontrowersyjności przyciągają rzesze widzów, oczarowują i zaskakują swym pięknem. Połączenie tańca i skomplikowanych figur akrobatycznych wykonywanych na wysokości z lekkością i wdziękiem, porównuje się często do podniebnego baletu. Dzięki temu, że show na rurce jest bardzo kobiece i zmysłowe, podoba się ono nie tylko mężczyznom, ale także – czy wręcz przede wszystkim - kobietom.

Diva Dance StudioPaństwa takie jak Australia, Francja, Kanada, Japonia czy Stany Zjednoczone już dawno doceniły urok Pole Dance i co roku organizują narodowe mistrzostwa w tańcu na rurze oraz liczne zawody i event'y z nim związane.

Jeśli potrzebujesz oprawy tanecznej w klubie, restauracji czy też na imprezie firmowej, jeśli chcesz, aby spektakl taneczny pozostał na długo w pamięci widzów, pokaz Pole Dance jest tym, czego potrzebujesz.

Szkoła proponuje współpracę w zakresie:

  • pokazów tańca (kluby, targi, koncerty, produkcje teatralne i telewizyjne, spektakle, premiery, imprezy firmowe),
  • nauki tańca dla pracowników,
  • prowadzenia warsztatów tanecznych,
  • organizacji widowisk tanecznych.

Czas trwania pokazu oraz choreografię i wizerunek tancerzy dostosujemy do potrzeb klienta i charakteru imprezy. Na życzenie szkoła dostarcza potrzebne materiały filmowe i zdjęcia z podobnych imprez.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...