Wrocław

mano-logo

To miejsce dla osób preferujących aktywny wypoczynek, których nie interesuje komercyjna oferta dużych centrów fitness, a jednocześnie ceniących sobie wysoki standard usług.

 
Dynami Fitness Wrocław

To nowo powstała wrocławska Szkoła Tańca i Fitness z Siłownią i Masażem. W swojej ofercie posiadają szereg nowoczesnych i innowacyjnych zajęć tanecznych i aerobowych. Zajęcia prowadzone są przez młodą, pełną pasji i doskonale przygotowaną kadrę instruktorów.

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...