Podziel sie!

Ola_MikaszewskaRękodzielnictwem zajmuje się już od dwóch lat. - W miarę wzrostu zamówień i zainteresowania, hobby, jak i umiejętności rozwinęły się znacząco - wykonanie niektórych projektów 2 lata temu wydawało się niemożliwym, a jednak w miarę rozwoju wszystko się udało zrobić - mówi Ola. Zobacz jej autorską kolekcję biżuterii.

Dużo zawdzięczam mojemu narzeczonemu, który jest złotą rączką i pomagał mi w 'patentach' - z resztą do tej pory wykonuje tą "czarną' robotę" - mówi Ola. Biżuterię jej autorstwa może kupić każda zainteresowana osoba poprzez kontakt ze nią - na gg, bądź telefonicznie. A wszystko zaczęło się od znajomych, którzy zaczęli kupować u Oli biżuterię. Aktualnie ma stronę internetową, która funkcjonuje jako sklep www.kolorowabizuteria.pl. -Moje prace można znaleźć również na allegro - mówi Mikłaszewska. Na życzenie wykonuje też projekty klientek - oczywiście w miarę swoich możliwości i umiejętności.

Ceny są różne - wahają się od 8 do 70zł w przypadku biżuterii codziennej, oraz od 40 do 200 w kategorii ślubnej, uroczystej, czy wieczorowej - więc rozbieżność jest znaczna. Cenę kształtuje czas, jaki zostaje włożony w wykonanie przedmiotu i oczywiście komponenty.

Największym zainteresowaniem cieszą się naszyjniki 'sznurkowe' oraz kolczyki koła - są to moje sztandarowe produkty, które z resztą charakteryzują całą biżuterię - kolorowa i wesoła - komentuje Ola.

Mikłaszewska czerpie inspiracje najczęśiej z ulicy, a czasem obserwuje, jak ludzie łączą kolory i przelewa to na biżuterię

Biżuteria wykonana jest z różnych komponentów - od plastiku, przez drewno, szkło, kamienie do kryształów. Wszystko zależy od gustu kupujących i oczywiście od ceny.

- Bardzo lubię używać wszelkiego rodzaju sznurków, nici itp - dużo bardziej od drutu czy linki - mówi Ola.

Pomysł na pasję i mały biznes wpadł jej do głowy nagle, gdy przechodziła obok "koralikowego" sklepu i zajrzała do środka - i tak się zaczęła moja mała obsesja. Ola wykonuje kolorową biżuterię razem z Rafałem - swoim narzeczonym i na brak chętnych nie narzeka. Gratulujemy kreatywności i pomysłu na życie i życzymy powodzenia! A wam polecamy zapoznać się z propozycjami Oli i Rafała.

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...