Wizaż

Roma Szafarek

Pasjonatka makijażu i wizażu od 9 lat. Bagaż doświadczeń zawodowych, jaki ma na swoim koncie pozwolił jej na stworzenie własnej jakości, co zaowocowało wieloma sukcesami na polu zawodowym. Dziś rozmawia z nami o kolorze w makijażu.

 
magdalena_copa

Wizaż to dla niej nieograniczona i najłatwiejsza formą ekspresji. Wierzy, że w tym zawodzie nie ma miejsca na rutynę. Zobacz co doradza w kwestii piegów i zmarszczek.

 
karolina_maciocha

Jest wizażystką od 3 lat. Wizaż to jej największa pasja i radość życia. Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych w studio i w plenerze. Zobacz, co uważa za największe faux pas w makijażu dziennym.

 
Zofia Gluzinska

Profesjonalna makijażystka i charakteryzatorka. Okazjonalnie stylistka fryzur i postaci. - Każda kobieta powinna mieć świadomość, że dobrze dobrany i wykonany makijaż podkreśla walory każdej urody - mówi Zofia Gluzińska.

 
celina_lipp_zielezny

Celina Lipp-Zieleźny to nietuzinkowa wizażystka, fryzjerka i stylistka. Nigdy nie osiada na laurach. Wciąż się szkoli i zdobywa nowe umiejętności. Jest pełna energii, optymizmu i odwagi. Pomaga od lat kobietom zmienić swój wizerunek na lepszy. Zobacz jak odpowiedziała na nasze pytania!

 
Ania Matysiak

Anna Matysiak to wizażystka, ktorej nie brak pasji. Zgłębiała tajniki kosmetyki, stylizacji i wizażu w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner w Warszawie. Jest też absolwentką Politechniki Świętokrzyskiej, gdzie ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Wolntariuszka, finalistka wielu mistrzostw Polski w makijażu, która relaksuje się malowaniem twarzy. Przeczytajcie, co odpowiedziała na nasze pytania!

 

Strona 1 z 2

<< pierwsza < poprzednia strona 1 2 następna strona > ostatnia >>

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.