Podziel sie!

image002Polski lider w dystrybuowaniu markowych zegarków rozszerza sieć dystrybucji o salony jednego z najlepszych producentów biżuterii w Europie Środkowej. Duńskie zegarki marki Danish Design trafią do pięciu salonów Briju w Polsce.

 

 

Już w sierpniu 2015 r. kolekcja zegarków Danish Design będzie dostępna w salonach Briju w pięciu polskich miastach: Ełku (Galeria Handlowa Brama Mazur), Legnicy (CH Galeria Piastów), Toruniu (CH Bielawy), Warszawie (CH Sadyba) i Wrocławiu (CH Pasaż Grunwaldzki).

 

 

Marka Danish Design zdążyła już podbić rynek światowy, dzięki połączeniu minimalistycznej skandynawskiej formy rodem z duńskich pracowni projektowych z przystępną ceną. W kraju zdobywa serca najpiękniejszych Polek, w tym Miss Polski 2014 Ewy Mielnickiej, która została ambasadorką marki.

 

 

 

image007Firma Classic Watch to działający od 2002 roku dystrybutor markowych zegarków na polski rynek. Produkty dedykuje wszystkim miłośnikom przedmiotów użytkowych, przyjmujących formę małych dzieł sztuki. Obok duńskich marek Danish Design Watches i Jacob Jensen, znajdują się znane i cenione szwajcarskie firmy DOXA i Delbana oraz niemiecki Ingersoll.

Wszystkie aktualne kolekcje zegarków można obejrzeć na oficjalnej stronie dystrybutora:

www.classicwatch.com.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Są wygodne, często wyposażone w praktyczne ściągacze czy pojemne...
Parafrazując znane powiedzenie, postanowiliśmy przyjrzeć się roli zegarka...
Jesień to ulubiony sezon miłośniczek mody. Jak żadna inna pora roku daje...
Połączenie tradycji i nowoczesności – tak można jednym zdaniem określić...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.