Podziel sie!

DSC 5114Znamy już listę wystawców, którzy pojawią się na kolejnej edycji FASHION DEMOCRACY 27-29 GRUDNIA C.H. BLUE CITY!

Naszym celem jest wejście mody autorskiej w struktury miasta i przełamanie stereotypu mody dla wybranych...

FASHION DEMOCRACY to pop up shop z wyjątkowymi kolekcjami młodych, zdolnych, polskich projektantów. To wyjątkowa okazja, żeby upolować nietuzinkowe zestawy ubrań oraz akcesoriów.

 

 

Czy dla mody niszowej odpowiednim miejscem jest przestrzeń komercyjnego obiektu handlowego? Jak najbardziej! W komercyjnym postrzeganiu mody nie widzimy nic złego. FASHION DEMOCRACY to impreza typu Pop Up Shop. Inicjatywa stworzona z myślą o ludziach: nowoczesnych, oryginalnych, zainteresowanych modą i designem.

 

 

 

 

 

DSC 5129Podczas kolejnej edycji FASHION DEMOCRACY, która odbędzie się tuż po świętach, od piątku do niedzieli (27-29 grudnia) w C.H. BLUE CITY zobaczymy zarówno znane i cenione jak i nowe marki. Wszyscy projektanci wkładają swoje całe serce w projektowanie, są niezwykle otwarci i bardzo chętnie rozmawiają o procesie tworzenia, kreacji, przygotowaniach, materiałach i ich wizji. To właśnie to sprawia, że całe wydarzenie jest niezwykle cenione przez odwiedzających.

Podczas tej edycji będzie można zrobić zakupy u ponad 50 marek!

PROJEKTANCI FASHION DEMOCRACY 27-29 GRUDNIA C.H.BLUE CITY:

basic  station/ PtASZEK/ reykjavik/ Aleksandra Markowska/ StaffByMaff/ MADOX DESIGN/ mint and pepper/ virgo/ fabryka koloru/ YES TO DRESS by Bożena Karska/ FBK studio MODY/ nubee/ redi/ HULTAJ POLSKI/ FUN IN DESIGN/ COLORSHAKE/ BLUE EYE POP/ Vippi Design/ KRIS PUH/ Fashion my love/ PUSZEK/ DetoxDesign / DROBINY CZASU/ Pracownia Fio/ BohoZone/ DETOXDESIGN/ SmoofLOCO/ Bucle Katarzyna Pokorska/ HANA FRANK CLOTHES/ BOSHIDO Bogumiła Mróz/ anoi/ Keep Fingerprint/ My Signature/ DIRTY DEER/ FrankY Warsaw Couture/ DearJohn/ BAGSTORY/ SweetHeart Studio/ Love and Love/ GOSIA STROJEK/ artKOR/ NOONA BANKS/ Equilibre/ MN STYL/ Lambear/ FASHION RECYCLING/ Dignito / Madelle

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Walentynki to doskonała okazja, żeby bawić się razem z Nami i wygrać dla...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...