Podziel sie!

1W miniony czwartek na ul. Mokotowskiej w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie butiku marki odzieżowej BezAle, któremu towarzyszył pokaz kolekcji jesienno-zimowej 2014/2015. Na imprezie pojawiły się znane polskie gwiazdy teatralne i telewizyjne.

 

 

 

BezAle to nowoczesna polska marka modowa, która powstała z prawdziwej pasji do tworzenia ubrań. Różnica pokoleń projektantek pozwala zachować równowagę, dzięki czemu ich projekty są pełne młodzieńczej odwagi połączonej w doskonałych proporcjach z minimalistycznym stylem.

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

Jednym z nadrzędnych celów marki BezAle jest tworzenie produktów wysokiej jakości. Każdy projekt to efekt wieloletniego doświadczenia projektantek w branży odzieżowej, które zdobywały współpracując z ekskluzywnymi markami włoskimi. Dobrą jakość ubrań BezAle doceniają znane polskie gwiazdy, które chętnie uczestniczyły w otwarciu nowego butiku. Wśród gości pojawiła się Dorota Gardias, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Oliwia Angerstein, Anna Samusionek, Katarzyna Groniec, Aneta Todorczuk-Perchuć, a także Bartosz Żukowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

8Podczas pokazu została zaprezentowana kolekcja BezAle na sezon jesień-zima 2014/2015, a w stylizacjach wykorzystano obuwie Nessi. O fryzury modelek zadbała firma My Organics, a makijaże wykonała Anna Kujaszewska. Nagrody w loterii wizytówkowej ufundowała firma Nessi, Fiuu Fiuu Day Spa oraz dystrybutor win markowych Wine Market.

Pozostali Partnerzy: Drogeria Internetowa Mistic.

Produkcja: PRomotion Instytut Events

www.bezale.eu

www.facebook.com/bezale.design

Foto: PRomotion Instytut Events

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Każdy, nawet najbardziej ekstrawertyczny człowiek ma swoje granice...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.