Podziel sie!

§1. Definicje

Portal - strona www.nasalony.pl wraz z podstronami dostępnymi wyłącznie w domenie nasalony.pl
Redakcja - właściciel Portalu, osoby odpowiedzialne za dobór i publikację treści w portalu, a także administrator odpowiadający za poprawne funkcjonowanie portalu.
Wpisy - wiadomości, artykuły, posty, materiały wideo, fotografie, grafiki, banery, komentarze umieszczone w Portalu.
Użytkownik - każda osoba, która korzysta z zasobów portalu nie wymagających logowania, nie posiadająca statusu Specjalisty.

§2. Zawartość Portalu

Portal internetowy www.nasalony.pl został przygotowany jako internetowy serwis dla kobiet. Treści na nim prezentowane mogą mieć charakter informacyjny, promocyjny i reklamowy. Żadna informacja zamieszczona w niniejszym portalu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Prawa autorskie do materiałów zawartych w serwisie należą do redakcji portalu www.nasalony.pl lub autorów publikacji.

Redakcja zobowiązuje się do dbania o wysoki poziom merytoryczny Portalu. Celem Portalu jest stworzenie i rozwijanie wiarygodnego i aktualnego źródła informacji z zakresu mody, kosmetyki, zdrowia i szeroko rozumianej tematyki kobiecej. Przedmiotem informacji będą wydarzenia modowe i kosmetyczne, nowe produkty, marki kosmetyczne i modowe, porady specjalisty, salony SPA, szkolenia i imprezy kierowane głównie dla kobiet itp. Redakcja będzie rozwijała funkcjonalność portalu. Jest to równoznaczne z utworzeniem nowych działów oraz nowych podserwisów branżowych. Portal przewiduje konkursy oraz możliwość sprzedaży przestrzeni reklamowej. Pobocznym celem portalu jest stworzenie wirtualnego miejsca spotkań dla kobiet oraz dla branży kosmetycznej, modowej, SPA i fitnesowej.

§3. Ogólne zasady korzystania z treści zamieszczanych na Portalu

Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystywania tekstów, zdjęć i materiałów filmowych mogą odbywać się wyłącznie i jedynie w celach niekomercyjnych i do użytku własnego. Reprodukcja całości lub części portalu bez uprzedniej pisemnej zgody Freelancer z siedzibą we Wrocławiu jest zabroniona. Wszelkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek wykorzystywanie ich odbywać się może jedynie za pisemną zgodą wydawcy.

Redakcja nie odpowiada za nieścisłości w informacjach podawanych na stronie internetowej, jeżeli wynikają one z wad materiałów źródłowych na podstawie, których powstała informacja w Portalu. Redakcja nie odpowiada za treść Wpisów zamieszczanych na portalu przez Użytkowników, które wyrażają ich prywatne opinie, poglądy i stanowiska. Materiały nie mogą być traktowane jako porady, a jedynie jako opinie osób je wyrażających. W związku z tym Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe skutki zastosowania tych opinii.

§4. Prawa Użytkownika

Użytkownik ma prawo do korzystania z dostępnych na Portalu usług, informacji i materiałów zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami niniejszego Regulaminu oraz zasadami etykiety w sieci Internet (netykiety). W szczególności użytkownik zobowiązuje się do:

 • nie umieszczania wpisów o charakterze pornograficznym lub wulgarnym, a także materiałów i treści wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej itp. oraz propagujących przemoc;
 • nie podejmowania działań, które w jakikolwiek sposób mogą zakłócić lub wpłynąć na funkcjonowanie Portalu (np. prób odczytania haseł i danych innych użytkowników; przesyłania plików mogących w jakikolwiek sposób zakłócić funkcjonowanie Portalu;
 • poszanowania praw autorskich innych osób poprzez nieudostępnianie na łamach Portalu tekstów oraz innego rodzaju materiałów (graficznych, audiowizualnych itp.), co do których użytkownik nie posiada stosownych praw;
 • nie zamieszczania reklam negatywnych;
 • nie zamieszczania elementów, które służyłyby do promocji innych stron, witryn lub portali internetowych bez uprzedniej pisemnej zgody Administratora lub Wydawcy;
 • nie zamieszczania wielokrotnie powtarzających się Wpisów (spam).

§5. Prawa administratora

Administrator może nie akceptować do wyświetlania Wpisów sprzecznych z prawem, sprzeczne z Regulaminem, niezwiązane z tematyką strony, wprowadzające w błąd.

Administrator może komunikować się z użytkownikami przez e-mail we wszystkich kwestiach dotyczących Portalu, w szczególności technicznych, merytorycznych i administracyjnych.

§6. Odpowiedzialność Wydawcy

Korzystanie z Portalu odbywa się wyłącznie na koszt i ryzyko Użytkownika. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za:

 • aktualność, prawdziwość, przydatność i kompletność prezentowanych w Portalu informacji.
 • wszelkie skutki wykorzystania przez Użytkownika lub osoby trzecie informacji uzyskanych za pośrednictwem Portalu, w szczególności za stosowanie technik prezentowanych w Portalu.
 • treści reklamowe zamieszczane na stronach Portalu.
 • korzystanie przez Użytkownika z Portalu w sposób sprzeczny z prawem lub postanowieniami Regulaminu.
 • materiały, informacje i opinie zamieszczone w innych serwisach internetowych bez jej zgody.
 • skutki nieprawidłowego funkcjonowania sieci, w szczególności za szkody powstałe w efekcie przerw w dostępie do sieci, błędów systemu komputerowego, uszkodzenia lub wprowadzenia wirusa do sprzętu komputerowego lub innego urządzenia w związku z dostępem do strony internetowej www.nasalony.pl.

§7. Prawa własności intelektualnej

Portal zawiera utwory chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne oryginalne treści, w szczególności teksty, zdjęcia, grafikę, dźwięki, programy informatyczne i materiały multimedialne.

Użytkownik może korzystać z utworów udostępnionych na stronach Portalu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, zgodnie przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Zabronione jest kopiowanie jakiejkolwiek części Portalu w celach komercyjnych i bez uprzedniej pisemnej zgody Wydawcy.

Użytkownicy udostępniający na stronach Portalu treści, do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, są zobowiązani do uzyskania zgody uprawnionych podmiotów na ich rozpowszechnianie. Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe w wyniku udostępnienia przez nich na stronach Portalu treści, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim.

Użytkownicy udostępniający na stronach Portalu i/lub Serwisów treści, co do których prawa autorskie przysługują im jako twórcom, udzielają Portalowi niewyłącznego prawa do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych treści oraz wyrażają zgodę na ich wykorzystywanie przez pozostałych Użytkowników w zakresie dozwolonego użytku.

§8. Polityka prywatności

Portal korzysta z technologii "cookie" w celu umożliwienia Użytkownikowi utrzymania własnych ustawień pomiędzy sesjami przeglądarki Użytkownika oraz w celach statystycznych. Statystyki są gromadzone zgodnie z regulaminem Polityki Prywatności firmy Google. Użytkownik, korzystając z Portalu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych gromadzonych przez Google. Użytkownik może wyłączyć obsługę "cookie" poprzez odpowiednie ustawienia używanego oprogramowania.

§9. Postanowienia końcowe

Redakcja zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian do Regulaminu. Zmiany obowiązują od momentu opublikowania ich na stronie internetowej Portalu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z interpretacją Regulaminu, Redakcja ma prawo do dokonania jego wiążącej wykładni.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.